ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ

цукровий діабет
цукровий діабет

Якщо ви читаєте ці рядки, значить, проблема цукрового діабету безпосередньо турбує вас чи ваших близьких. Кожна людина переживає шок, коли дізнається, що у нього цукровий діабет, що це захворювання хронічне і, поки ще не виліковне. Виникають питання: що робити? як надалі складеться життя?

Іноді люди самостійно починають шукати вихід з цього положення, а деякі «цілителі» користуються цим. Особливу шкоду, іноді непоправне лихо, людям з цим захворюванням можуть принести ті, хто пропонують сучасне лікування цукрового діабету без ін'єкцій інсуліну і лякають, що «підсівши на голку, вам доведеться все життя приймати інсулін».

Щоденник самоконтролю діабетика
Діагностика цукрового діабету

На сторінках сайту ви знайдете науково обгрунтоване, сучасне лікування цукрового діабету 1 та 2 типу, яке використовують у всьому світі. Дійсно, на превеликий жаль ще не знайдено спосіб, який дозволить вилікуватися. Але сьогодні є все для того, щоб взяти під контроль це захворювання, відчувати себе добре і прожити довге повноцінне життя.

Про цукровий діабет відомо ще з середини третього тисячоліття до нашої ери. До 1923 року, до отримання препарату інсуліну, це захворювання було вироком, часто смертельним. Відкриття інсуліну дійсно зробило революцію в лікуванні діабету, навіть можливість зберегти мільйони життів і відкрило нову еру - еру надії. Протягом останніх 80 років було зроблено багато відкриттів, завдяки чому сучасне лікування цукрового діабету вдосконалено. Нові методи не тільки зберігають життя людям з цим захворюванням, але і дають їм шанс на максимально комфортне життя.

Звичайно, протягом життя кожен день згадувати, що в тебе таке серйозне захворювання - дуже велике психологічне навантаження. З одного боку, не потрібно ставати рабом свого захворювання, тому що життя може перетворитися на суцільний лікувальний процес. З іншого боку, до свого стану необхідно ставитися свідомо і не забувати:

            Якщо ви не будете керувати цукровим діабетом,

                             діабет керуватиме вами!

Багато хто з відомих людей хворіли і хворіють цією недугою. Відомі політики, актори, навіть видатні спортсмени зіткнулися з проблемою сучасного лікування цукрового діабету 1 або 2 типу, але це не завадило їм досягти значних успіхів у житті. У світі є безліч людей, які були нагороджені медаллю "50 років з діабетом" імені відомого професора Джослінга, засновника теорії з навчання самоконтролю. Це - найкраща ілюстрація того, що при ефективному контролі захворювання немає ніяких перешкод для щасливого, активного довголіття.

Ваш лікар завжди готовий дати вам необхідну допомогу і пораду. Але не забувайте, що при лікуванні діабету - хронічного захворювання, ви кожен день залишаєтеся з ним один на один, значить необхідно навчитися ефективно його контролювати.